Teknoloji

OnePlusın yeni telefonu detaylandı

OnePlusın yeni telefonu detaylandı: Dimensity 8100, 160W hızlı şarj ve 50 MP kamera Çinli OnePlus markası Nisan ayında yeni bir akıllı telefonlar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. PGKM10 model numarasına sahip cihazın teknik özellikleri konusunda bazı önemli bilgiler ortaya çıktı.

OnePlusın 160W hızlı şarjı destekleyen bir akıllı telefon hazırladığı ortaya çıktı. Daha önce PGKM10 model numarasına sahip cihazın bir tablet olduğu söyleniyordu ancak Çinli 3C sertifikasyon kurumunun kayıtları 5G akıllı telefon olduğunu açıkça gösteriyor.

PGKM10un hangi isim altında piyasaya sürüleceği konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız Digital Chat Station, OnePlusın ultra hızlı şarj desteği, 4.500 mAh pil ve MediaTek Dimensity 8100 işlemciyle donatılmış akıllı telefonu olduğunu söylüyor.

BOE üretimi 6.7 inç ekran
Sızıntı kaynağına göre cihaz 6.7 inç boyutunda delikli ekran taşıyacak. Ayrıca söz konusu ekranın Çinli BOE tarafından üretileceği belirtiliyor. Akıllı telefonun arka panelinde 50 megapiksel Sony IMX766 ana sensör içeren üçlü kamera sistemi yer alacağı da internete düşen detaylar arasında.

OnePlusın yeni akıllı telefonunu önümüzdeki ay piyasaya sürmesi bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir