Online Görüntülü Sohbet

Online Görüntülü Sohbet; bir web sitesi üzerinden kullanıcıların canlı olarak birbirleriyle kameraları aracılığı ile görüntülü olarak kurdukları iletişime online görüntülü sohbet denir.

Online Kameralı Chat Sitemizde günün her saati açık olan odalarında dilediğiniz gibi özgürce görüntülü sohbet edebilirsiniz. Sitemizde kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.
Dilerseniz ücretsiz üye olup üye girişinden giriş yapabilir yada üyeliksiz olarak misafir girişinden girerek üyelik koşulu aranmaksızın görüntülü sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Odalarımızda görüntülü sohbet’ten eizdivaça izdivaçtan yarışmaya yarışmadan canlı müziğe kadar ne ararsanız bulabilirsiniz.
Kaliteli tasarımı, profesyonel yönetimi, uzman görevli kadrosu, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesindeki odalarımızda seviyeli aile ortamımıza sizde kıtalabilir ve dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

Sanal ortamın iyiden iyiye çirkinleştiği, küfürlerin havada uçuştuğu, cinsel içerik ortamları ve insanların maddi manevi duygularının paralarının sömürüldüğü günümüzde sizlere seviyenin ön planda tutulduğu, küfürün ve cinselliğin kesinlikle bulunmadığı insani değerlere önem veren yuregininsesi.com ilkeli yönetim anlayışı ile yeni nesil görüntülü sohbet siteleri içerisinde en iyi, en seviyeli, en kaliteli, en sorunsuz ve en ideal görüntülü sohbet sitesi olabilme uğruna çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.
Biz Yuregininsesi.Com ailesi olarak, görüntülü sohbet, kameralı chat sektörüne gönül vermiş, sohbet etmeyi değil ettirmeyi ön görmüş ve bu uğurda maddi manevi büyük sorumluluk altına girmiş olan bir siteyiz. Bildiğiniz üzere görüntülü sohpet sektörü maddi yönden oldukca masraflı bir söktör olmasının yanında manevi açıdanda bir hayli yıpratıcıdır. Görüntülü sohbet odaları üzerine kurulu bir sistem ile kullanıcılarına hizmet veren görüntülü sohbet sitelerinde bir odanın maliyeti ortalama 20 tl dir. Bizim sitemiz 25+1 olduğunu düşünürsek 26 odanın fiyatı 520 tldir. Bu rakamda oldukca fazla bir mevladır. Çünki siteniz çok büyük olmadığı sürece yani online kullanıcı sayınız minumum 100 üssü olmadığı sürece hiçbir getirisi yoktur. Online kullanıcı potansiyeliniz nekadar yüksek olursa o doğrultuda yetki ve oda satışı yapabilirsiniz.
Maddi boyutunu değerlendirdikten sonra şimdide manevi durumu değerlendirelim. Peki nedir bu manevi durum? Tabiki verilen emekler.. Gerek site sahibi gerek yönetim gerekse görevlilerin verdikleri emekler kuşkusuz takdir edilmeli.

Çünki site sahibi sitesini sıfırdan kurduğunda o sitenin ne Googleda yeri vardı nede sohbet panelinden kendişi dışında kullanıcı vardı. Site sahibinin bireysel anasayfa ve sohbet paneli çalışmaları ile kullanıcıları biraraya toplamayı başarırken anasayfa üzerindeki Seo çalışmaları ilede Google’da sektörü temsil eden anahtar kelimelerin sorgulamalarında ön sıralarda gelebilmektedir.

Tabiki gerek manevi gerek maddi konularda verilen bu paralar ve emekler ile yapılan çalışmaların istikrarlı olması gerekmektedir. çünki istikrar olmadıktan sonra siz nekadar iyi ve profesyonel çalışma yaparsanız yapın istikrar olmadıktan sonra yaptığınız çalışmanın bi önemi yoktur. Çünki istikrarsız yapılan çalışmalar anlık ve geçiçi değişimler sağlar, yaptığınız çalışmaların kalıcı ve daha etkili olmasını istiyorsanız bu çalışmaların istikrarlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Yaptığınız bu istikrarlı çalışmalar sayesinde belirli bir zaman sonra sitenizi büyüterek sektörü temsil eden siteler arasında kendinize yer edinebilirsiniz. Şuan sektörün en büyük sitelerini kesinlikle ben bu sitelerden daha büyük olamam bu siteler geçilemez bu kadar bünülemez olarak düşünmeyin. Unutmayınızki o sitelerde zamanında küçük sitelerdi, bir andada büyüyüp bu hale gelmediler. Yıllar boyu yaptıkları istikrarlı çalışmalar ile şuanki konumlarına ulaşabildiler. Evet belki çok zor artık bu seviyeye gelebilmek çünki internet kullanımı yaygınlaştıkça online görüntülü sohbet siteleri‘nin sayısıda arttı. Kalite ve seviye ikinci planda kaldı. Önceden site sayısı bukadar fazla olmadığı için rekabet ortamıda bukadar yoğun değildi. Şuanki şartları göz önüne alırsak, cebine 50 lira koyan site açarsa bu açılan sitelerde önüne gelene SüperMaster diye adlandırılan en üst düzey görevler verilirse, bu sitelerden büyük sitelere reklam, saldırı ve user çalma gibi zararlar gelirse sektörün içine düştüğü durumu siz düşünün artık.. Dediğimiz gibi adrtık işiniz çok daha zor ama imkansız değil. İhtiyacınız olan uzman görevli ve yönetim kadrosu, seviyeli ortam ve en önemlisi Google Seo optimizasyonu. Bu alanlara ağarlık verirsfeniz önlenemez yükselişiniz sürecektir. Makalemizin son bölümüne gelirken tüm site sahiplerine gönülden başarılar diliyor, emeklerinin karşılığını alabilmelerini temenni ediyorum. Rabbim herkezin göönlüne göre verir insallah. Birdahaki makalemizde görüşebilmek ümidi ile tüm okurlarımıza sevgi ve selamlarımı iletiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir