ÖSYM, YDS sınav soru ve cevaplarını yayımladı! YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

YDS sınav soru ve cevapları ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. 17 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen YDS sınavının ardından adaylar sınav soru ve cevaplarının yayımlanacağı tarihi merak ediyordu. ÖSYM sınav soru ve cevaplarını 11:30 itibariyle adayların erişimine açtı. Peki YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

YDS 2017 sonbahar dönemi sınav soru ve cevapları adayların erişimine açıldı. 17 Eylül tarihinde gerçekleştirilen YDS sınav soru ve cevapları ÖSYM tarafından 11:30 itibariyle yayımnlandı. YDS sınav soru ve cevaplarını görmek isteyen adaylar ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak bu işlemi gerçekleştirebilecek. YDS sınavına girmeyen adaylar ise sınav soru ve cevaplarının sadece %10una erişebilecek.

YDS SINAV SORU VE CEVAPLARI ERİŞİME AÇILDI!

2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2017-YDS Sonbahar Dönemi):Temel Soru Kitapçıklarının ve Cevap Anahtarının Yayımlanması

17 Eylül 2017 tarihinde uygulanan 2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2017-YDS Sonbahar Dönemi) Temel Soru Kitapçıkları, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYMnin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 19 Eylül 2017 tarihinde saat 11:30dan itibaren erişime açılacaktır.Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYMnin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

YDS SINAV SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2017-YDS Sonbahar Dönemi) Sınavının Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki bağlantıdan erişime açılmıştır.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYMye aittir. ÖSYMnin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Adaylara saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi