Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı izle 7 Şubat Salı

Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı online internetten izle Öyle Bir Geçer Zamanki 7 Şubat Salı Fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zamanki 59. Bölüm Özeti; Cemile holdingi terk ediyor.. Borcun ödenmesi için Cemile, holdingteki bütün hisselerini satmak zorunda kalır. Hepsini Nermin Adalı satın alır. Kenan‘ın sonunda beklediği gün gelip çatmıştır. Anne – oğulun keyfine diyecek yoktur. Sonunda geçmişte kendilerine yapılan haksızlığın bedelini Cemile’ye ödetmişlerdir. Geriye tek bir engel kalmıştır: Selma. Kenan bu engeli de ortadan kaldırmak için harekete geçer. Holding’i terk eden Cemile bir anlamda da rahatlamıştır. Hakan da onunla birlikte istifa eder. Gözler Ali Kaptan’dadır. Herkes onun da istifa edip etmeyeceğini merak eder. Kenan bu zaferini Carolin ile kutlarken, Cemile’nin beş kuruşsuz kaldığı haberi yayılmaya başlar. Ali Kaptan bu durumu Selma’ya haber verir. Selma müdahale etmek ister ancak sağlığı giderek bozulmaktadır.

Konser veren Mete, bir an dinleyiciler arasında Nihal’i görür. Her şeyi bırakıp onun peşinden gider. Ancak bulamaz fakat bu işin arkasını bırakmaz. Nihal’in öldüğüne inanmak istemeyen Mete onun peşine düşer.

Berrin ile Hakan’ın boşanma duruşması vardır. Cemile ve Ali Kaptan onu mahkemede yalnız bırakmazlar. Fakat Berrin için Zehra’nın velayetini almak sanıldığından da zor olacaktır.

Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı, Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı Seyret, Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı HD izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Fragmanı Full izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki Son Bölüm Fragmanı izle

Hastaneye doktora giden Aylin ise Soner ile karşılaşır. Soner bir kez daha ameliyat olacaktır. Bu sırada hastanede Aylin’i hiç ummadığı bir haber beklemektedir.

Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir