Ana Sayfa Dizi Fragmanları Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle

1
0

Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı online internetten izle Öyle Bir Geçer Zamanki 14 Şubat Salı Fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zamanki 60. Bölüm Özeti; Aylin ile Soner karşı karşıya geliyor.. Mete ise Nihal’in peşini bırakmayıp, onu tekrar görmeye gider. Nihal ikisini de büyük tehlikeye atarak Mete’ye görüşmek için randevu verir. Mete ve Nihal, her şeyi göze alarak gizlice buluşur. Ancak Hakkı’nın adamları Nihal’i yalnız bırakmaz.

Soner daha fazla hastanede kalmak istemez ve doktorun izni olmadan eve gitmeye karar verir. Ancak yaraları henüz tam iyileşmemiştir.

Kızını doğru dürüst göremeyen ve ona hasret olan Berrin, Zehra’nın velayetini alabilmek için Ahmet’ten bir ricada bulunur.

Cemile, yeniden iş arayışına girer. Yolda karşılaştıkları Carolin bu fırsatı kaçırmaz ve Cemile’yi Kenan ve Ali’nin önünde küçük düşürmek için harekete geçer.

Kemal’in, Kenan’a borcunu ödeme zamanı gelmiştir. İlk gemi içinde kaçak silahlarla limana gelmiştir. Gümrükten sorunsuz çıkmaları için gerekli tedbirler alınır. Kenan çok heyecanlıdır. Durumu Ekrem Tatlı’ya rapor eder. Selma ise Kenan’ın tuzağına düşmüştür. Kenan onu eski köşke hasta olduğu gerekçesi ile geri getirir. Bu durumdan kimsenin haberi yoktur.

Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı Seyret, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı HD izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm Fragmanı Full izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 62. Bölüm Fragmanı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki Son Bölüm Fragmanı izle

Evde merdivenlerden düşen Aylin, acil olarak hastaneye kaldırılır. Tetkikler yapılan Aylin geceyi hastanede geçirir. Ancak doktorların Aylin’e kötü bir haberi vardır. Son kontrolleri için hastaneye gelen Soner ise beklenmediği bir şekilde Aylin ile karşı karşıya gelir.

Öyle Bir Geçer Zamanki 61. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz