Ana Sayfa Genel Haberler Oyunbozan 4. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

Oyunbozan 4. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

1
0

Oyunbozan 4. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor Show TVnin sevilen dizisi Oyunbozan yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Feyyaz oğluna Yamanerlerin kim olduğunu hatırlatırken, Ece Adnan ise göz hapsinde tutuldu. Peki Oyunbozan yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Yeni böülm fragmanı ve detaylar haberimizde

Ekranların heyecanla beklenen dizisi Oyunbozan 3. son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlunun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşakın yaptığı Oyunbozan dizisinin senaryosunu ise Altuğ Küçük ve Ümit Saat kaleme alıyor. Başrollerinde Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer ve Gülçin Santırcıoğlunun yer aldığı dizi, kız kardeşinin intikamını almak isteyen Emre (Barış Kılıç) ve kız kardeşinin hayatını kurtarmak için bu oyuna dahil olan Ecenin (Tuvana Türkay) adalet ve aşkla örülü hikâyesini konu alıyor. İşte merakla beklenen Oyunbozan 4. yeni bölüm fragmanı ve detayları.

OYUNBOZAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Oyunbozan”ın 3. Bölümünde; Mine Eceyi mümkün olduğu kadar sıkıştırır. Ece ifadesiz kalır. Mine son darbesini vurmak için an kollar. Emre organ nakli olayında organı kimin sabote ettiğini sorgulayan Coşkunla ilginç konuşmalar yaşar. Coşkun soğukkanlılıkla hareket etmektedir. Cevher Armanın şimdiki durağı Feyyaz Yamener olacaktır. Cevher, Feyyaz üstünden Mahire tehditkar konuşsa da, Feyyaz aba altından sopa gösterip sert konuşacaktır. Rüzgar, Feyyazın verdiği görevi yerine getirmek için esrarengiz bir mekana gider. Onu karşılayan kişi elindeki zarfa odaklanır.

Rüzgar müthiş gergin bir haldedir. Ece Emre ile muazzam bir manzara karşısında konuşmaktadır. Emre Eceye bakar; Ece de Emrenin gözlerinde kaybolmuştur. Hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını düşünürken; duydukları sesle irkilirler. Kaanın duvara çizdiği resimden sonra, Sıtkı Usta Kaana bir telefon numarası uzatır. Kaan önemsemez. Mahir yalnız kalmak için uğradığı mekanına gider. Başına geleceklerden habersizdir. Geçmişini hatırlamak, kurcalamak ister. Ta ki duyduğu sese kadar… Kaan kendisini arayanlara ulaşacak mı? Emreyi altın yumurtlayan tavuk olarak gören kim; derdi ne? Eylül ve Ece arasındaki ilişkinin boyutu nereye gidiyor? sorusu Oyunbozan 3. son bölümünde yanıt buldu.

OYUNBOZAN 4. BÖLÜM FRAGMANI

OYUNBOZAN OYUNCU KADROSU

2016nın en iddialı dizilerinden olmaya hazırlanan “Oyunbozan” usta isimleri kadrosuna aldı. Dizide Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gulçin Santircıoğlu, Kenan Bal gibi isimler başrol oyunculuğu yaparken, Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay gibi isimler de Oyunbozan kadrosunda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz