Paramparça 56. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Paramparça 56. bölüm fragmanında heyecan dorukta STAR TVnin heyacan dolu dizisi Paramparça 56. bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Hazal yine başını belaya sokuyor. Dilara, Haruna geri dönecek mi? Paramparça 56. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Paramparça bu akşam 55. bölüm ile ekrana geldi. Candan ise büyük tehlikede. Paramparça 56. bölüm fragmanı da yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümden ilk görüntüler haberimizde.

PARAMPARÇA 56. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

PARAMPARÇA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DİLARA’NIN KAFASI KARIŞIYOR
Nikah salonunda Cihan’ı bekleyen Dilara, bir anda karşısına Harun’un çıkmasıyla altüst olur. Kilitli kaldığı yerden kurtulan Cihan ve Ayşe’nin yolu bir kez daha kesişecektir. Dilara, Cihan ile yeniden evlenmiş olsa da, Harun’un bu aşktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

CANDAN’IN BAŞINDA BEKLEYEN TEHLİKE

Çevirdiği oyunlarla herkesi birbirine düşürmeyi başaran Hazal’ın hedefinde bu kez evin emektarı Sema vardır. Hazal’ın yalanları ve iftiralarının karşısında duramayan Sema evi terk eder. Öte yandan hastanede ölüm kalım savaşı veren Candan gözlerini açar. Ancak karşısında sürpriz bir isim oturmaktadır…

OZAN VE ÖZKAN KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Cihan’ın ruhsatlı tabancasını, Harun’un evinde bırakan Rahmi Bey, Cihan’ın başının derde gireceğini anlayınca harekete geçer. Silahı oradan almak gereklidir ama Harun’un kale gibi korunan evine kim girecektir? Çözüm yolu arayan Ozan, Özkan’dan yardım alır. Ozan ve Özkan beladan kurtulmak isterken, başlarını çok daha büyük bir derde sokarlar

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir