Ana Sayfa Genel Haberler Paramparça 57. bölüm fragmanı yayınlandı

Paramparça 57. bölüm fragmanı yayınlandı

1
0

Paramparça 57. bölüm fragmanı yayınlandı Paramparça son bölümü ile ekrana kilitledi. Dün akşam son bölümü ile ekrana gelen dizide Cihan ve Harun arasındaki gerilim artıyor. Hazal başı ise yine belada. Paramparça 57. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden detaylar

Paramparça 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Paramparçada yer yerinden oynayacak. İşte Paramparça 57. bölüm fragmanı ve dahası..

PARAMPARÇA 57. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müzik aletleri satan dükkanda olay çıkaran Hazal, kendisini tamamen mağdur pozisyonuna sokar. Dilara ile birlikte Hazal’ı psikiyatriste götüren Cihan kapıda sürpriz bir şekilde Ayşe ile karşılaşır ve bu, gün içinde ilk karşılaşmaları olmayacaktır.

Maide, Candan’ı hastaneden çıkarıp eve yerleştirir. Maide, Candan’a reddemeyeceği bir teklifte bulunur. Maide ve Harun ile Ayşe arasında da geçmişe dayalı bir bağ vardır. Öte yandan Harun’un evine girip Cihan’ın silahını almak isterken yakalanan Özkan, hapise girer. Durumu öğrenen Cihan çok öfkelenir ama Cihan esas şoku, davet edildiği karakolda izlediği görüntülerle yaşayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz