Ana sayfa Dizi Haberleri Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı nefes kesti

0
0

Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı nefes kesti Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparçanın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizisinin yeni bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne olacak. İşte Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı ve yeni gelişmeler.

Ekranların sevilen dizisi Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın 64. yeni bölümü 2 Mayıs 2016 Pazartesi akşamı saat 20.00da starda!

PARAMPARÇA 64. BÖLÜM FRAGMANI – İZLE

PARAMPARÇADA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

Medyada yer alan mutlu aile tablosu fotoğrafları ortalığın karışmasına sebep olur. Ayşe, Cihan’ın bir yandan kendisiyle ilişki yaşadığını, öte yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünür. Harun ise, oğlu Demir’i Cihan ile görünce beyninden vurulmuşa döner. Üzerine bir de Maide Hanım, “Dilara seni oyalıyor” deyince, Harun soluğu yalıda alır.

En zor karar
Harun’un Demir’i kaçırmasına engel olamayan Dilara, Cansu ile birlikte Harun’un peşine düşer. Harun, Dilara’ya seçme şansı bırakmayacak bir teklifle gelir. Ya Cihan ve çocuklarını bırakıp kendisiyle gelecek ya da bir daha bebeğinin yüzünü göremeyecektir.

PARAMPARÇA OYUNCULARI

Erkan Petekkaya – Cihan
Ebru Özkan – Dilara
Barış Falay – Harun
Ahu Yağtu – Candan
Şükran Ovalı – Psikiyatrist Ayşe
Nursel Köse – Keriman
Alina Boz – Hazal
Leyla Tanlar – Cansu
Cemal Hünal – Alper
Tolga Tekin – Özkan
Hümeyra – Maide
Burak Tozkoparan – Ozan
Civan Canova – Rahmi