Paramparça yeni sezonu açıyor. İşte bu akşam yaşanacaklar

Paramparça yeni sezonu açıyor. İşte bu akşam yaşanacaklar Paramparça yeni sezon ilk bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Paramparça 2. sezonu bu akşam yeni bölümüyle açıyor. İşte Paramparça’da bu akşam yaşanacaklar Geçen sezonun en fazla izlenen dizilerinden olan Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı Paramparça yeni sezonuyla bu akşam 20.00′de Star TV’de olacak. Geçen sezon Medcezir’de rol alan ünlü oyuncu Barış Falay’ı da kadrosuna katan Paramparça’da sezon finalinde akıllarda kalan sorular bu akşam yanıt bulacak.

Barış Falay Paramparça’da!
Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Barış Falay’ın canlandırdığı Harun’un hikayesi, ‘Paramparça’da tüm taşları yerinden oynatırken, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ve Cihan (Erkan Petekkaya)’ın imkansız aşkları artık engel tanımayacak.

Herkesin hayatını bir kez daha altüst edecek gelişmelerin yaşanacağı ‘Paramparça’da iki ailenin kaderi, yeniden ve bu kez hiç umulmadık dinamiklerle birbirine bağlanacak.Hazal’ın sesini duyan var mı?
Yalıda büyük huzursuzluklar yaşanırken, garajda patlayan bomba, bundan sonra yaşanacak çok daha büyük sorunların habercisidir. Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz’ın serin sularına düşen Hazal’ın çığlığına karışır.

Dilara ve Gülseren Yalıda bir arada!
Kurulan tuzak sonucu nezarethanede olan Ozan’dan da haber alamayan Cihan, kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Dilara, Gülseren’in yalıdan gitmesini isterken, Cihan, sevdiği kadın Gülseren’i tehlikenin içine atmamaya kararlıdır.

Paramparça Yeni Sezon 2. Fragmanı – 14 Eylül Pazartesi Star’da – 32. Bölüm 2. Fragmanı

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir