Patlak Sokaklar-Gerzomat Filmini Full İzle

Patlak Sokaklar Gerzomat Film Fragmanı Full İzle, Patlak Sokaklar Gerzomat Full İzle, Patlak Sokaklar Gerzomat Filmi İzle, Patlak Sokaklar Gerzomat İzle, Patlak Sokaklar Gerzomat Filmi Online Full İzle Seyret

Özet: Azılı bir suçlu olan Black Jack hapisten kaçmıştır ve zamanında kodese girmesine neden olan iki dedektiften intikam almaya kararlıdır. Haince bir plan kurar ve hükumetin elindeki gizli ve çok güçlü bir kitle kontrol silahını ele geçirir ve karşılığında fidye ister.

Jack silahı ele geçirip, kaçırdığı bilim kadını Mary Jane sayesinde aktive etmeyi başarırken, dedektifler John ve Billy de Jackin peşindedir. Diğer bir yanda ise paniğe sürüklenmiş bir halk vardır. İkilinin işi oldukça zordur..

İnternet alemine Bana Kitap Al ve Sütü Seven Kamyoncu videoları ile bir öğrenci evinden adım atan ve kendilerini çok kısa sürede geniş kitlelere sevdirip, hayranlar kazanan BatesMotelPro üçlüsü gene internet ortamı için çektikleri 5 bölümlük viral dizi videolarından sonra ilk kez uzun metrajlı bir filmi ile sinema dünyasına adım atıyor.

Ömür Cedimağar, Volkan Öge ve Tansu Tunçelden oluşan üçlünün Patlak Sokaklar projesinin yapımcılığını ANS Prodüksiyon üstlenirken, yönetmen koltuğunda viral videoları da çeken Kerim Barutçu oturuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme