Payitaht Abdülhamid 40. yeni bölümde büyük ihanet

Payitaht Abdülhamid 40. yeni bölüm fragmanları izleyenleri çok fazla meraklandırdı. TRT 1in büyük ilgiyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamidin yeni bölümünde Abdülhamid en yakınından gelen yeni bir ihanetle sarsılacak. İşte bu akşam yaşanacaklar.

Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Payitaht Abdülhamid yeni bölümü heyecan dolu. Payitaht Abdülhamid 40. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de TRT 1 de.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 40. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sarayda, Murad’ın ve Hüseyin Paşa’nın idamlarının kasveti yaşanırken, Payitahtın başına da yeni ve büyük bir bela sarılmıştır. Abdülhamid bu belayla baş edebilmek için kendine has bir adalet anlayışı taşıyan sıra dışı birini, Fehim Paşa’yı (Erkan Avcı) görevlendirir.

Seniha Sultan, Bidar Sultan’ın kardeş acısını bahane ederek haremin idaresini ister. Bu yeni durum iki kadının arasını yine açacaktır.

Abhazya Prensi’nin kızları Prenses Efsun (Nur Fettahoğlu) ve kız kardeşi Pakize’nin (Buse Varol) Saraya gelişleriyle, Saraydaki dengeler büsbütün değişecektir.

Mahmud Paşa, Saraydaki diğer paşalarla sadrazamlık mevki için rekabete girer. Parvus, Bulgar topraklarında büyük bir isyanın hazırlıklarını yaparken, Abdülhamid en yakınından gelen yeni bir ihanetle sarsılacaktır!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 40. BÖLÜM FRAGMAN

Tarih: 2 Mart 2018 — 21:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi