Ana Sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 67. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Aralık Cuma

Payitaht Abdülhamid 67. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Aralık Cuma

0
0

Payitaht Abdülhamid 67. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Aralık Cuma Payitaht Abdülhamid Dizisi 67. Bölüm Fragmanını izle Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı yeni trt1

Payitaht Abdülhamid 66. Bölüm özeti;
Horoz Ağa Kubatın peşindeki adamlar, alacaklarını tahsil edebilmek için önce Ayşa ve Deryayı sonra da Melahati rehin alırlar. Dayısıyla birlikte eve geldiğinde şoka giren Deniz, büyük bir kurtarma operasyonu başlatır. Operasyona Melahati eve bırakan Şevket de katılır.

Horoz Ağayı Kurtarma Operasyonu!

Evdeki adamlarla rehine pazarlığı kızışınca Kubat onları serbest bırakmaları karşısında gidip teslim olur. Adamlar rehineleri serbest bırakıp Kubatı alıp giderler. Bu kez Kubatı kurtarmak için düzenlenen operasyona, tüm kasaba halkı da katılır. Operasyon başarılı bir şekilde sona erer ve Kubat kurtulur.
Bütün bu yaşananların ardından artık geçmişine sünger çektiğini belirtip iş arayan kardeşine yine Melahat sahip çıkar ve onu restoranına garson olarak alır.

Sığacıkta Düğün Hazırlıkları Başlıyor.

Bu arada Rizeye taşınıp orada çalışma konusunda Zeynepe baskı yapan Deniz, ona babasının amansız bir hastalığa yakalandığını söyler. Zeynep gözyaşlarına boğulur ve adeta yıkılır. Babasına gider sarılır, üzüntüden kahrolur. Şevket ve Ömer onun bu haline anlam veremezken, gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Ömer, babasının basit bir göz hastalığı olduğunu ve hastaneye o yüzden gittiğini açıklar. Zeynep mutluluktan havalara uçar. Bu güzel haberi Melahat ve Denizle de paylaşır. Şevket, bütün bu olanları öğrendikten sonra sırf kendisini mutlu edebilmek için Rizeye taşınmak isteyen müstakbel damadını affeder. Sığacıkta yeniden düğün hazırlıkları başlar…

Almancı Nuri ve Fikretten Büyük Jest!

Öte yandan resmi olarak evlat edinmenin zorlu ve uzun bir süreç aldığını öğrenen Fikret ve Almancı Nuri, Suriyeli kimsesiz çocuklara koruyucu aile olmaya karar verirler. Ölü sezonda olduklarından otellerini çok sayıda kimsesiz çocuğa yuva olarak açıp onlara aile sıcaklığını yaşatırlar.

Payitaht Abdülhamid 66. Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz