Poyraz Karayel 47. son bölümde heyecanlı son!

Poyraz Karayel 47. son bölümde heyecanlı son! Kanal Dnin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Seferin ölüm haberi herkesi yıkarken Adil Topaldan şok eden bir açıklama geldi. Poyraz Karayel 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Poyraz Karayel 48. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşatan Poyraz Karayelde sürpriz bir son izleyenleri şok etti. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde bulabilirsiniz.

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadreddin’in komadan çıkması Umman ailesinde bir bayram havası yaratır. Ama Sefer’den gelen acı haberin ardından bu sevinç bir anda yok olur. Sefer’in cesedi ise hala bulunamamıştır. Bu da Sema’nın Sefer’in öldüğünü kabul etmesini iyice imkansız hale getirmektedir. Hiçbir kuvvet Semayı o uçurumun başından ayırmayı başaramaz.

Zülfikar ise Sefer’in başına gelenleri en son öğrenen olur. Fakat en çok yıkılanlardan biridir… Poyraz Ayşegül’ün ihbarı yüzünden hapistedir. Ama hapse girmesi aslında Poyraz’ın yeni planının bir parçasıdır. Poyraz’ın planı tam tahmin ettiği gibi kusursuz biçimde işler. Poyraz bu plan sonucunda yine Adil Topal’ın karşısındadır, ama bu sefer onu elinden kaçırmaya niyeti yoktur.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir