Poyraz Karayel 65. bölüm fragmanıyayimlandı İsa ölüyor mu?

Poyraz Karayel dizisinin 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Sinan’ın İsa abisi yoksa ölüyor mu?

Poyraz Karayel dizisinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Poyraz’ın Irak ve Suriye’deki maceraları damga vurdu. Herkesin öldü sandığı Poyraz, 2 yıl sonra Ayşegül’ün karşısına çıktı. Çınar’la evlenen Ayşegül Poyraz’ı karşısında görünce sinir krizi geçirdi. Poyraz ve Ayşegül’ün kavuşma anları ise herkesi duygulandırdı. Dizi sosyal medyada da gündeme oturdu.

POYRAZ KARAYEL 65. BÖLÜM FRAGMAN

POYRAZ VE AYŞEGÜL KAVUŞMA SAHNESİ – POYRAZ KARAYEL 64. BÖLÜM

Poyraz Karayel iki yılın ardından Ayşegül’ün düğününde ortaya çıkmıştır. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır. Çünkü Ayşegül evlenmiştir üstelik Poyraz’ı kolay kolay kabul edemeyeceği bir görev beklemektedir.

Ortadan kaybolan Meltem’i yana yakıla arayan Zülfikar, Meltem’in Poyraz’ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığını öğrenir. Bahri tarafından öldürülen Cevdet’in kardeşi ise ağabeyinin intikamını almak için Ummanlar’ın peşine düşmüştür.Nihayet Poyraz ve Ayşegül için yüzleşme vakti gelmiştir. Ancak hiçbir şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz’ın Ayşegül’ün dünyasında kalmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan’ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir