Poyraz Karayel 68. bölümde Ayşegül ile Poyraz yeniden bir araya geliyor!

Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının lokomotif dizisi Poyraz Karayel 68. bölümde yol ayrımına gelen Ayşegül ile Poyraz tekrar kavuşuyorlar. Poyraz Karayel 68. bölümüyle Çarşamba saat 20:00de Kanal D ekranlarında yer alacak

Poyraz Karayel bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 68. bölüm fragmanı yayınlanan Poyraz Karayelde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Poyraz Karayel her Çarşamba saat 20:00de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

POYRAZ KARAYEL 68. BÖLÜM FRAGMANI

Poyraz Karayel 68. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşegül ve Poyraz aşkı, yeniden kıvılcım mı alıyor? derken, hangi sürpriz gelişme duraksamalarına sebep oluyor?

Poyraz ve Ayşegül yeniden başlayabilecekler mi? Poyraz Karayel Çarşamba akşamı saat 20.00 de Kanal Dde!

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Poyraz ve Ayşegül Yeni Bir Yol Ayrımına Giriyor!

Poyraz şahit olduğu gazeteci cinayetinin hemen ardından soluğu Ayşegül’ün yanında alır. Ancak Ayşegül, Poyraz’ın Çınar’la ilgili söylediklerine inanmaz. Zülfikar ve Meltem, önce Umman evine gelen polisleri atlatmaya sonra da saklanacak bir yer bulmaya niyetlidir.

POYRAZ KARAYEL 67. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sadreddin ise Yavuz’la ortak olabilmek için babasının arkasından bir iş çevirmeye karar verir. Ancak Poyraz’ın peşine düştüğü Çınar’ın herkesi şaşırtan kararları Sayguner evini karıştırırken, şüpheli tavırları da Ayşegül’ün kendini sorgulamasına sebep olacaktır. Çınar’ın gözaltına alınmasıyla gerçekler bir bir ortaya çıkarken Ayşegül ve Poyraz birbirlerine dair öğrendikleriyle yeni bir yol ayrımına gelirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi