Poyraz Karayel Suriye de mi savaştı?

Poyraz Karayel ve Mümtaz’ın sır dolu 2 yılı..Poyraz Karayel iki yıl boyunca nerdeydi?

Poyraz Karayel 64. bölümde Poyraz ve Mümtaz’ın sır dolu 2 yılı ortaya çıkıyor. Poyraz Karayel Suriye’de mi savaştı?

Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel’in 3. sezonunda öldü sanılan Poyraz geri döndü ama izleyicinin aklında sorular kaldı. poyraz-karayel-suriye-4Poyraz Karayel’in 2. sezon finalinde Poyraz ölmüş, cenazesi düzenlenmiş ve hatta daha inandırıcı olması için İlker Kaleli sosyal medyadan diziye veda mesajı paylaşmıştı. Dizide ise Poyraz’ın ölümünden sonra 2 sene geçmiş ve Ayşegül diziye yeni katılan İlker Aksum’un canlandırdığı Çınar karakteriyle evlenmek üzereydi. Ancak Poyraz son anda düğünde ortaya çıktı.

POYRAZ KARAYEL EKİBİ YENİ SEZONU KUTLADI

İlker Kaleli’nin diziden ayrılmadığının ortaya çıkmasıyla, senaryoda arada geçen 2 sene Poyraz’ın ne yaptığı ortaya çıkacak mı? poyraz-karayel-suriye-2Poyraz Karayel’in yeni bölüm fragmanı ve fotoğraflarında ise Poyraz’ın muhtemelen Suriye yada Irak’ta olduğu görülüyor. poyraz-karayel-suriye-11Dizide daha önce Mümtaz karakteriyle rol alan Murat Daltaban da Poyraz Karayel’e geri dönüyor. Poyraz’ın uyanırken başında olan eski polis müdürü Mümtaz diziye sürpriz bir şekikde geri dönüyor. Mümtaz ile Poyraz’ın sır dolu 2 yılında neler oldu yeni bölümde belli olacak.

POYRAZ KARAYEL 64. BÖLÜM YENİ FRAGMAN


Poyraz Karayel iki yılın ardından Ayşegül’ün düğününde ortaya çıkmıştır. Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır. Çünkü Ayşegül evlenmiştir üstelik Poyraz’ı kolay kolay kabul edemeyeceği bir görev beklemektedir.

Ortadan kaybolan Meltem’i yana yakıla arayan Zülfikar, Meltem’in Poyraz’ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığını öğrenir. Bahri tarafından öldürülen Cevdet’in kardeşi ise ağabeyinin intikamını almak için Ummanlar’ın peşine düşmüştür.Nihayet Poyraz ve Ayşegül için yüzleşme vakti gelmiştir.poyraz-karayel-suriye-1 Ancak hiçbir şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz’ın Ayşegül’ün dünyasında kalmaya niyeti yoktur. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan’ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir