Poyraz Karayel yeni bölümlerinde Yunanistan sürprizi

Poyraz Karayel yeni bölümlerinde Yunanistan sürprizi Kanal Dnin sezona damgasını vuran yapımı Poyraz Karayel yeni sezon çekimleri için Yunanistanda. Dizinin başrol oyuncuları İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve yeni katılan isim Fırat Çelikten ilk görüntüler yayınlandı.

Kanal Dnin yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalının yaptığı , başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen , Hare Sürel , Ece Özdikici ,Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhanın paylaştıkları, geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi “Poyraz Karayel” in yeni sezon bölümlerinin çekimleri başladı. Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin ve karakterlerin de katıldığı dizide izleyicileri yeni sezonda da sürprizler bekliyor.

İkinci sezonu büyük bir merakla beklenen Poyraz Karayelin çekimleri Yunanistanda devam ediyor. Yunanistanın turistik bölgelerinde gerçekleşen çekimlerde yaz sonrası bir araya gelen yapım ekibinin ve oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.

Yunanistan çekimleri için birlikte kamera karşısına geçen İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Fırat Çelik hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Beklenmedik gelişmeler ve sürpriz karakterler ile yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam edecek olan “Poyraz Karayel” Eylül ayında Kanal Dde başlıyor.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle

Yapım : Limon Film
Yapımcı : Hayri Aslan
Yönetmen : Çağrı Lostuvalı
Senaryo : Ethem Özışık
Görüntü Yönetmeni : Haluk Erkan
Sanat Yönetmeni : Serkan Özer
Oyuncular : İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Özkan Uğur (Adil Topal), Berk Erçer (Mete), İdil Fırat (Celena Petridis), Ali İl (Sadreddin),Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgençen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir