Teknoloji

Redmi G 2021 yeni donanım seçenekleri ve özel soğutma ile geliyor

Redmi G 2021, yeni donanım seçenekleri ve özel soğutma ile geliyor Xiaominin alt markası Redmi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen G serisi oyuncu dizüstü bilgisayarlarını yeniliyor. Soğutma konusunda büyük yatırım yapan şirket, yeni donanım seçenekleri sunacak.

Ülkemiz ve dünyada oldukça popüler olan Redmi, G serisi oyun dizüstü bilgisayarlarının güncellenmiş halini 22 Eylülde piyasaya sürecek. Redmi G 2021 olarak adlandırılacak yeni bilgisayarlar hakkında şirket, misyonlarının üst düzey ürünleri popülerleştirmek olduğunu ve yeni dizüstü bilgisayarların oyunlar için yüksek performans sunacağını söylüyor.

Soğutma konusunda iddialı
Hurricane Cooling 3.0 ile beraber soğutma konusunda iddialı gelen yeni G serisi, çift 12V büyük fan, 5 bakır ısı borusu ve dört dava çıkışına sahip olacak ve soğutma konusunda büyük fark yaratacak. Donanım konusunda Nvidia RTX 3060 ekran kartı ve AMD Ryzen 7 5800H işlemcisi ile güncellenecek yeni seri, toplam 130W güç tüketimi sunacak.

Yeni Redmi G serisinin Intel işlemci seçeneği belirtilmese de, ön sipariş seçenekleri arasında Intel ve AMD işlemcisine sahip iki model bulunuyor. Görünüşe göre şirket, bir önceki serisinde bulunan farklı donanım seçeneklerine, yeni seride de yer verecek. Yaklaşık bir hafta sonra gerçekleştirilecek lansman ile beraber tüm detayların paylaşılması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir