Teknoloji

Redmi K50 Pro hakkında yeni detaylar öğrenildi

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklemen Redmi K50 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Yeni telefonlar Snapdragon 8 Gen 1den güç alan en uygun fiyatlı seri olabilir.

Güncel akıllı telefon modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam eden Redmi, yeni K50 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni telefonların çıkışına az bir süre Redmi K50 Pronun performans ve teknik detayları ortaya çıktı.

Snapdragon 8 Gen 1 ile gelen en uygun modeller olabilir
Snapdragon 8 Gen 1 yongasetine sahip en uygun telefon modellerine ev sahipliği yapması beklenen Redmi K50 serisi, çeşitli performans ve sertifika sitelerinde yavaş yavaş görünmeye başladı. Bununla birlikte Geekbench testinde ortaya çıkan ve Redmi K50 Pro olduğu düşünülen 21121210C numaralı model, Snapdragonun en yeni işlemcisi ile tek çekirdekte 1226 puan, çok çekirdekte ise 3726 puan almayı başarıyor.

Telefonun diğer özelliklerine gelirsek 17 dakikada tam dolum sağlayacak 120W hızlı şarj ve 12 GB belleğe ev sahipliği yapacak Redmi K50 Pro, işletim sistemi tarafında Android 12 ile gelecek. Modelin batarya kapasitesi ise gizliliğini koruyor ancak Xiaominin yeni 12 serisinden yola çıkarak 4.700mAh pil ile gelebileceğini söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir