Rekabetin Galibi Hazal Kaya Oldu

Tuğçe Kazaz ve Hazal Kayanın jenerik sırası kavgasında kazanan; Hazal Kaya oldu!

Yakında Atvde ekranlara gelecek olan Son Yaz Balkanlar dizisinin tanıtımında isminin Tuğçe Kazazdan sonra yazılmasına bozulan ve yapımcıya sitem eden Hazal Kaya istediğini aldı.

Fragmandaki Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinin görselinde Tuğçe Kazazın isminin ilk sıraya yazılması Hazal Kayanın ve hayranlarının tepkisini çekti. Hazal Kayanın başrol oyuncusu olduğu söylenerek dizinin duyulduğunu iddia eden hayranlar, bu yanlışın hemen düzeltilmesini istediler.

Tanıtımı Fenerbahçe-Galatasaray derbisine yetiştirmek için aceleyle hazırlayan Atv, Kayanın isyanını haklı buldu ve Kazazın isminin başta olduğu tanıtımları durdurdu. Şimdi, Hazal Kayanın adının ilk sırada yer alacağı yeni gürüntülerle yeni bir tanıtım filmi hazırlanıyor.

DİZİYE ÜÇ KİŞİ DAHA KATILDI

Adam Filmin yapımcılığını yaptığı Son Yaz Balkanların kadrosunda Hazal Kaya, Tuğçe Kazaz, Tardu Flordun ve Furkan Palalının olduğu daha önce açıklanmıştı. Diziye en son Elveda Rumelide kötü adam Dimitriyi canlandıran Luran Ahmeti olmuştu.

Tvaktüelin haberine göre Mor Menekşeler dizisinde Çapa karakterini tamamlayan Berkay Akın, Koyu Kırmızı dizisinde Defne karakterini canlandıran Zeynep Kumral ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Necati karakterini canlandıran Sercan Badur, Son Yaz Balkanlar dizisinin kadrosuna katıldı.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi