Rengarenk dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanları ilgi topladı!

Rengarenk dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanları ilgi topladı! Rengarenk dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanlarına ilgi büyük. Sevilen oyuncu kadrosuyla Rengarenk dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu. Rengarenk dizisinin konusu ne olacak? İşte merak edilen soruların cevapları ve detayları.

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşanerin paylaştığı eğlenceli dizi tanıtım fragmanlarını yayınladı. Sevilen oyuncuların yeni dizisi Rengarenk ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Rengarenk dizisinin ne zaman ekranlar olacağı merak konusu. Rengarenk dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte detayar…

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alpin üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlunun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlekin kaleme aldığı Rengarenk dizisi çok yakında ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

RENGARENK 1.BÖLÜM 1.TANITIM

RENGARENK 1.BÖLÜM 2.TANITIM

RENGARENK 1.BÖLÜM 3.TANITIM

RENGARENK DİZİSİ KONUSU

Rengarenk Dizisinde de son dönemlerde Moda olan yabancı filmlerden uyarlama bir senaryoya yer verilecek. Julia Roberts ve Hugh Grant’lı “Nothing Hill” filminden alınacak senaryo romantik komedi türüne uyarlanacak

Aşk Engel Tanımaz filminin konusu ise şöyledir. Yayın evi sahini Spike dükkanda otururken içeri dünyaca ünlü bir oyuncu Scott girer. İlk etkileşimden sonra aralarında gizli bir aşk yaşanmaya başlar; ancak kadın dünyaca ünlü bir film oyuncusu erkek ise bir kitapçıdır; ancak aşk engel tanımayacaktır.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

RENGARENK OYUNCU KADROSU

Selin Şekerci
Kaan Taşaner
Cem Belevi
Serenay Aktaş
Ümit Kantarcılar
Açelya Devrim Yılhan
Selin Yeninci
Sertan Erkaçan
İbrahim Kendirci
Funda Güray
Ferdi Sancar
İnci Türkay
Şebnem Doğruer
Şükrü Türen

Güncellenme Tarihi: 1 Temmuz 2016 — 20:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme