Rengarenk tanıtım fragmanı yayınlandı

Rengarenk tanıtım fragmanı yayınlandı ATV ekranlarının yaz sezonunda iddialı dizilerinden Rengarenk yakında başlıyor. İzleyiciler tarafından heyecanla beklenen Rengarenk tanıtım fragmanı yayınlandı. Rengarenk dizisinde kimler rol alıyor? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler.

ATV ekranlarının yeni dizisi Rengarenk izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Güçlü ve iddialı kadrosuyla dikkat çeken Rengarenk dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alpin üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlunun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlekin kaleme aldığı Rengarenk dizisi çok yakında ATVekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

RENGARENK DİZİSİ HAKKINDA

Rengarenk Dizisinde de son dönemlerde Moda olan yabancı filmlerden uyarlama bir senaryoya yer verilecek. Julia Roberts ve Hugh Grantlı Nothing Hill filminden alınacak senaryo romantik komedi türüne uyarlanacak

Aşk Engel Tanımaz filminin konusu ise şöyledir. Yayın evi sahini Spike dükkanda otururken içeri dünyaca ünlü bir oyuncu Scott girer. İlk etkileşimden sonra aralarında gizli bir aşk yaşanmaya başlar; ancak kadın dünyaca ünlü bir film oyuncusu erkek ise bir kitapçıdır; ancak aşk engel tanımayacaktır.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renkin romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

RENGARENK TANITIM FRAGMANI

OYUNCU KADROSU

Selin Şekerci
Kaan Taşaner
Cem Belevi
Serenay Aktaş
Ümit Kantarcılar
Açelya Devrim Yılhan
Selin Yeninci
Sertan Erkaçan
İbrahim Kendirci
Funda Güray
Ferdi Sancar
İnci Türkay
Şebnem Doğruer
Şükrü Türen

Selin Şekerci kimdir?

(d. 1 Haziran 1989; Karşıyaka, İzmir),Türk oyuncusu.
Babası Arap, annesi Azeri asıllıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmirde okudu. İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunlarda yer aldı. İzmirde özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra İstanbula geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı.
Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırmıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır. 2014 yazı itibari ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015te başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir