Resident Evil 5: İntikam Filmini Full izle

Resident Evil 5 İntikam Film Fragmanı izle, Resident Evil 5 İntikam Full izle, Resident Evil 5 İntikam Filmi izle, Resident Evil 5 İntikam Filmi Full izle, Resident Evil 5 İntikam Full izle, Resident Evil 5 İntikam Filmi Seyret

Özet & detaylar Umbrellanın dünyayı mahvetme planları daha da şiddetlenerek devam ediyor. İnsanoğlunun kaçamadığı ölümcül T-virus bulaştığı tüm bedenleri, et yiyen zombilere dönüştürmektedir.

Umbrellanın gizli yürütülen operasyonuna dahil olan Alice hem geçmişinden gelen sırları ortaya çıkartacaktır hem de insanlığın son umudu olarak virüsün ve salgının kaynağını bulup yok etmeye çalışacaktır.

Dünyanın dört bir yanında, farklı ülkelerde tehlikeyi durdurmaya çalışan Alice inandığı doğrulardan da tereddüte düşecek, çevresinde güveneceği fazla kimsenin kalmadığını anlayacaktır. Geri sayım artık başlamıştır..

Efsanevi bilgisayar oyunundan sonra ilk kez 2002 yılında sinemaya aktarılan Ölümcül Deney serisi, 10 yıldır türün meraklılarını ve Jovovich hayranlarını sinema salonlarına çekmeyi başarıyor. Filmin yönetmenliğini serinin yapımcısı olarak da tanıdığımız aksiyon sinemasının sevilen ismi Paul W.S. Anderson üstleniyor.

[pro-player width=’580′ height=’380′ type=’video’ image=’http://farm9.staticflickr.com/8456/7977930075_bfda33ea57_n.jpg’]http://b.tr.mediaplayer.allocine.fr/uk/medias/nmedia/18/91/74/83/19365072_fa1_b_001.flv[/pro-player]

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz