Rüzgarın Kalbi dizisi bitti mi final ne zaman?

0
0

Rüzgarın Kalbi dizisi neden bitti? Fox’un dizisi Rüzgarın Kalbi için erken final kararı Fox TV’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisi ne zaman final yapacak belli oldu.

Fox TV’de yaz dizisi olarak başlayan Rüzgarın Kalbi reytinglere yenildi. Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerde oynadığı dizi ilk olarak cumartesi akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Ancak günü değişerek pazartesi akşamlarına alınan Rüzgarın Kalbi, yeni sezonla birlikte güçlü rakipleri karşısında tutunamadı. Kanal yönetimi ise reytinglerde düşüş yaşayan Rüzgarın Kalbi dizisini bitirme kararı aldı. Rüzgarın Kalbi yayınlanacak olan 9. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu Rüzgarın Kalbi dizisi İzmir Foça’da çekiliyordu.

Rüzgarın Kalbi’nin ilk bölüm çekimleri Bosna Hersek, İstanbul ve Foça’da yapıldı. Yer yer güldüren yer yer hüzünlendiren dizi, aşkı yaşayan herkesin kalbine dokunacak özgün hikayesi ile ekranların vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Cumartesi gecelerinize renk katacak dizinin afişi ise yayınlandı. Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu “Rüzgarın Kalbi” nin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal, Mehmetcan Mincinozlu, gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal, Mehmetcan Mincinozlu, gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz