Sadakatsiz Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok? 2 Aralık Çarşamba KanalD

Sadakatsiz Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok? 2 Aralık Çarşamba KanalD Seyircisiyle buluştuğu ilk bölümden itibaren Çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz Dizisi Yeni Bölümü Neden Yok? 2 Aralık Çarşamba akşamı nefes kesen gelişmelerin ardından merakla beklenen bölümü neden yayınlanmadı? sorularına cevap vermek istedik.

Bu konu hakkında yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmazken iddialar arasında korona virüsü pandemi sürecinden etkilendikleri için yeni bölüm çekimlerini bitiremeyen Sadakatsiz dizisi ellerinde bulundurdukları bölümleri tükettikleri için yeni bölümü seyircisiyle buluşturamadı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem gibi birbirinden başarılı bir çok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Sadaktsiz dizisi final mi yaptı, bitti mi soruları gelmekte, onlarada kesinlikle böyle bir şeyin söz konusu olmadığını önemle bildirmek isteriz.

ATV 10 Aralık Perşembe >> Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm Fragmanı

FOXTV 10 Aralık Perşembe >> Mucize Doktor 41. Bölüm Fragmanı

SHOWTV 10 Aralık Perşembe >> Alev Alev 6. Bölüm Fragmanı

KANALD 10 Aralık Perşembe >> İyi Aile Babası 2. Bölüm Fragmanı

STARTV 10 Aralık Perşembe >> Sol Yanım 3. Bölüm Fragmanı

TRT1 10 Aralık Perşembe >> Kalk Gidelim 132. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir