Sadece Seviyeli Sesli Sohbet İstiyoruz

0
0

Sesli sohbet platformlarında yaşanan, içi boş ve sadece cinsellik üzerine kurulmuş kötü düzene birilerinin cıkıp dur demesi gerektiğini yazılarımızda dile getirmeye çalıştık. Fakat bu sezenişlerimizde başarılı olduğumuz söylenemez.Çünkü toplum olarak okumaya karşı ön yargılarımız devam etmektedir.Çoğu yazımızda belirttiğimiz önemli noktaların farkına varılmadığı gerceği bizi derinden üzmüştür. Hala sesli sitelerine gelen userlere bir obje gibi davranan site sahiplerinin sayısı saymakla bitmez.

Peki ‘‘sesli sohbet’’ kullanıcıları ne istiyor.

Sesli sohbet kullanıcıları, siteye giriş yaptıklarında kendilerini güler yüzle karşılayan bir yönetici kadrosu istemektedir. Özellerine asalaklar gibi saldıran görevlilerden bıkmış durumdalar.

Seslisohbet kullanıcıları, avazlarının çıktığı kadar sadece sohbet istiyoruz diye ver yansın ediyor. Bu sese kulak vermeyen sesli chat görevlileri, vinapa son ses verip gelen kullanıcıları bunaltmaktan baska birsey yapmamaktadır. ‘‘Sesli chat’’ kullanıcıları sohbet etmek istiyor müzik dinlemek değil.

Yıregininsesi.com sesli chat kullanıcılarının sesine kulak vererek, seviyeli sohbet odalarımıza siz değerli misafirlerimizi davet etmekteyiz. Sizlerde arkadaşlarınıza yuregininsesi.com u önererek sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Sesli chat sitelerinde yaşanan sohbet kirliliğini azaltmak için göstermiş olduğumuz çalışmalarda destek için yorumlarınızı bekliyoruz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz