Şahane Damat 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı seyret

Şahane Damat 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı seyret Şahane Damat Star Tv ekranlarında yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. İlgi ile takip edilen dizi Şahane Damat son bölümde, Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır.İşte merakla beklenen Şahane Damat 5. bölüm fragmanı ve son gelişmeler

Star TV de yayınlanan Şahane Damat eğlenirken güldürmeye devam ediyor. Şahane Damat son bölümde Mehmet ve Melike’ nin banyoda yaşadıkları yakınlaşma sonrası kendilerini kaptırdıkları romantizm duygusu, Albay’ ın Diva’ nın olduğu eve yaptığı baskın sonucunda yarım kalmıştır. Bizim iki çılgının Diva’ yı saklayabilmek adına, Albay’ a çevirdikleri son numara ise şeytanın bile aklına gelmeyecek cinstendir. Şahane Damat yeni bölüm fragman ve ayrıntlarıyla haberimizde.

Yapımcılığını Sinegraf yapım ın üstlendiği başrollerinde Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Nükhet Duru, Erhan Yazıcıoğlu, Mesut Yılmaz, Hande Kaptan gibi isimlerin yer aldığı Şahane Damat yeni bölümleriyle Salı saat 20:00′ de Star Tv ekranında..

ŞAHANE DAMAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mehmet ve Melike’nin banyoda yaşadıkları yakınlaşma sonrası kendilerini kaptırdıkları romantizm duygusu, Albay’ın Diva’nın olduğu eve yaptığı baskın sonucunda yarım kalmıştır. Bizim iki çılgının Diva’yı saklayabilmek adına, Albay’a çevirdikleri son numara ise Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek cinstendir.

Ertesi Sabah hem Albay hem de Kazibe tehlikesini savuşturmuş olmanın rahatlığıyla hareket eden Melike ise hiç ummadığı bir yerden darbe alır. Mehmet önceki gece banyoda olanlardan belli ki rahatsızdır ve Melike’ye hiç olmadığı kadar da “arkadaşça” davranma çabasındadır. Ayrıca, Mehmet başta kendisi olmak üzere Melike’ye de sürekli hatırlatmaktadır; ikisinin oynadıkları sadece bir oyundur ve ayrıca o nişanlıdır!

Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez. Türlü türlü oyunlarda Engin’i, Melike’den uzak tutmaya çalışan Mehmet, sonunda kendini fazla açık eder. Engin de durumdan şüphelenir ve düşündüklerini İlknur ile paylaşır.

İlknurun artık yapacağı tek bir şey vardır; Mehmet ve Melikeyi kendi gözleri önünde tartmak. Bu sebeple Tahsin-Melike-İlknur ve Mehmet olarak dörtlü çıkacakları bir akşam yemeği tertip eder. Ancak, o yemekte yaşananlar İlknurun kendi kazdığı kuyuya düşmesine sebep olacaktır!

ŞAHANE DAMAT 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHANE DAMAT KONUSU

Melike gurbetçi ailesine İstanbulda tek başına yaşayabilmek ve ikna edebilmek için küçük yalanlar söylemiş bir kızdır. Ailesi kızının müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır. Gerçekte ise Melike açlık sınırında yaşayan hayallerine bir magazin dergisinin burç yazarlığı yapacak kadar yakındır. İşin daha da kötüsü ailesine yüzük taktıkları yalanını söylediği cerrah Mehmet Çırağan Melike ile değil patronuyla nişanlıdır. Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamıştır fakat ucu cerrah Mehmete dokunmaktadır. Gerçekler gün yüzüne çıktığında Melikeyi nasıl bir hayat beklemektedir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir