Şahane Damat dizisi ne zaman başlayacak?

Şahane Damat dizisi ne zaman başlayacak? Star Tv yaz sezonuna fırtına gibi giriş yapacak. Oyuncu kadrosu ve konusu sır gibi saklanan Şahane Damat dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte Şahane Damat ile ilgili detaylı bilgiler.

Yaz sezonunda ekranlara gelmesi planlanan Şahane Damat fırtına gibi bir giriş yapmayı planlıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu sır gibi saklanan Şahane Damat büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Şahane Damat dizisinin ayrıntıları…

Star Tvye bir yaz dizisi daha geliyor. 2016 yaz sezonuna dört dizi ile girme hedefi olan star Tv Sinegraf ile Şahane Damat senaryosu üzerinde anlaştı. Geçen sezon fox tvye İnadına aşk dizisini hazırlayan Sinegraf oldukça başarılı bir sezon geçirmişti.

İsmi şimdilik Şahane Damat olarak belirlenen dizinin cast ve oyuncu seçimi çalışmalarına başlandı. Senaryo tam olarak hazırlandığında ve oyuncu anlaşmaları tamamlandığında dizinin Temmuz ayında Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşması bekleniyor.

Eğer Şahane Damat dizisi beklenen performansı gösterebilirse 2016 2017 yeni sezonunda da izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir