Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı izle, Sakarya Fırat 106. Bölüm Fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat 106. Bölüm Fragmanı online internetten izle Sakarya Fırat 18 Nisan Çarşamba Fragmanı izle

Sakarya Fırat 105.Bölüm Özeti; Sakarya Fırat’ta ateş çemberi daralıyor. Osman, Ayda Teğmen’in yerine geçmek için teklifte bulunur ama Poyraz Timi bu durumdan tedirgin olur. Diğer taraftan bu teklifi duyan Necla rehineleri almak için Botan’ın kampına doğru gidişine hız kazandırır. Osman bütün itirazlara rağmen Hakan Teğmen’nin yanına gelir.

Şimdi Çeliktepe’nin iki komandosu sırt sırta bir mücadeleye başlar. Necla ve Miro’nun da oraya geleceğinden habersiz Poyraz Timi ise Osman’dan gelecek işareti bekler. Diğer taraftan türlü işkencelerle Bakır’ı konuşturmaya çalışan Kerküklü sonunda istediği cevabı alır ve durumu hemen Çeliktepe Karakolu’na, Durali’ye bildirir.

Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı, Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı Seyret, Sakarya Fırat 106.Bölüm Fragmanı Full İzle, Sakarya Fırat 18 Nisan Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 107.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Son Bölüm Fragmanı İzle

Durali de destek kuvvet olarak karakoldan bir timle yola çıkar ve Poyraz Timi’ne yetişmeye çalışır. Şimdi zamana karşı bir yarış başlar. Neticede ateş hattının tam ortasında kalan Poyraz Timi büyük bir acıyla sarsılır..

Sakarya Fırat 106. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi