Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı izle, Sakarya Fırat 109. Bölüm Fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat 109. Bölüm Fragmanı online internetten izle Sakarya Fırat 9 Mayıs Çarşamba Fragmanı izle

Sakarya Fırat 108.Bölüm Özeti; Sakarya Fırat nefes nefese bir bölümle daha ekranlarınızda.. Poyraz Timi, dur durak bilmeden kararlı bir şekilde dağda operasyonları sürdürür. Hiçbir zorluk onları yollarından alıkoyamaz.

Çeliktepe Karakolu ve Tugay’da da gergin bekleyiş devam eder. Atabey’de bütün dualar, dağdaki Osman ve Poyraz Timi içindir. Kerküklü ise, ilçede Miro’nun izini sürer ve onu iyice köşeye sıkıştırır. Ama Miro da boş durmaz; kendince önlemler almıştır.

Ve herkesin beklediği o an gelir. Osman ve Necla karşı karşıya.. Osman’ın namlusunun ucunda Necla var. Bu sefer Osman’ı hiç kimsenin durdurmaya gücü yetmez; parmağı tetikte ve hedefe kilitlenmiştir..

Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı, Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı Seyret, Sakarya Fırat 109.Bölüm Fragmanı Full İzle, Sakarya Fırat 9 Mayıs Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 110.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Son Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat Dizi Konusu; “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu”.: SAKARYA FIRAT
Dizi, 25 yıldır devam eden acı dolu sürecin hikâyesidir. Türkiye’yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi.

Ve bütün saldırılara, bütün imkânsızlıklara canını ortaya koyarak göğüs geren Mehmetçik’e, binlerce şehit ve gaziye, isimsiz kahramanlara saygı duruşu niteliğinde bir yapım..

Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı: Sakarya Fırat

Sakarya Fırat 109. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir