Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı Seyret, Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı Full İzle, Sakarya Fırat Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 30 Mayıs Carşamba Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 113.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Son Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 111.Bölüm Özeti; Sakarya Fırat’ta her şeye rağmen hayat devam ediyor. Sait’in acısını atlatmaya çalışan Osman ve Poyraz Timi Fidan’ın kaybolduğu haberini alır. Fidan ilçeye gelmiştir ve kendince plan yaparak canı pahasına örgütten intikam almak için hazırlıklar yapar.

Fidan kendine hedef olarak Miro’yu seçmiştir, dağa doğru yola çıkar. Osman ise Sait’in emaneti olan Fidan’ı bulmak ve sağ salim Sait’in annesine teslim etmek için her şeyi göze alır. Poyraz Timi için şimdi dağda büyük bir kovalamaca başlamıştır.

Diğer taraftan Hakan Teğmen, Ayda’yla evliliğini ertelemek ister. Herkesin morali çok bozuk ve Sait acısı daha tazeyken yapılacak bir düğünün doğru olmadığını düşünür. Ama asıl kötü sürpriz ise en güzel gecelerinde karşılarına çıkacaktır.

Sakarya Fırat Dizi Konusu; “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu”.: SAKARYA FIRAT
Dizi, 25 yıldır devam eden acı dolu sürecin hikâyesidir. Türkiye’yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi.
Ve bütün saldırılara, bütün imkânsızlıklara canını ortaya koyarak göğüs geren Mehmetçik’e, binlerce şehit ve gaziye, isimsiz kahramanlara saygı duruşu niteliğinde bir yapım..
Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı: Sakarya Fırat

Sakarya Fırat 112. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir