Ana Sayfa Teknoloji SAP Forumda iPad rüzgarı esecek

SAP Forumda iPad rüzgarı esecek

1
0

Kurumsal çözümleriyle sektörün en önemli isimlerinin başında gelen SAPnin ülkemizde düzenleyeceği SAP Forum, Appleın ülkemizdeki distribitörü olan Bilkomun Experience Center/Deneyim Noktası sponsorluğu ve katılımıyla bu sene 23 Eylül Cuma günü Lütfi Kırdar Kongre Sarayında düzenlenecek.

Türkiye ekonomisinin önde gelen kurum ve eksperlerini bir araya getirmesi beklenen foruma, satranç dünyasının efsanevi ismi Garry Kasparovun yanı sıra iPad’in iş amaçlı kullanımıyla ilgili hazırlanan Experience Center damgasını vuracak.

En iyi hamle  sloganıyla kapılarını ziyaretçilere açacak ve açılış konuşması Garry Kasparov tarafından yapılacak olan SAP Forum’un en iyi alanında kurulacak olan Experience Centerda (Deneyim Merkezi) Türkiye’nin tek yetkili Apple distribütörü Bilkom, iPatin kullanım olanaklarından, özellikle de şirketlerdeki kullanım alanlarından, örnek vererek ziyaretçilere gerçek bir mobilite deneyimi sunacak.

iPad’in iş eksenli özelliklerini öne çıkaran etkili bir sunum da gerçekleştirileceği forumun DemoJam alanında ise Bilkom tarafından sektörünün Dijital Yaşam Koçu seçilen SAP Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Musa Zorbozan firmaların iPAD ile neler yapabileceğini ayrıntılarıyla anlatacak.

Bu yıl 16ncısı gerçekleştirecek olan SAP Forum, SAPnin birçok alandaki çözümüne odaklanarak; ziyaretçilerin detaylı bilgi sahibi olmasını sağlıyor.