Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanı yayımlandı nefesler tutuldu

29.03.2018
107

Sen Anlat Karadeniz 10. bölümüyle izleyicisini ekrana kilitledi. ATVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahirin Vedata ne yapacağı merak ediliyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölümden heyecan dolu dakikalar.

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni blöümde heyecam dorukta. Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölümüyle 4 Nisan 2018 tarihinde ATVde.

SEN ANLAT KARADENİZ 11. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Tahirin daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek için ısrar ettiği Nefesin ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağında, Asiyenin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider. Ancak Mustafanın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrakla, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefesi derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.