Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanında herkes Tahirin peşinde

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. ATVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Mercanın babası tarafından vurulan Tahir, kaçmayı başaracak. Bütün Karadeniz ise Tahirin peşine düşecek. Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölümde Vedat, Tahirin saklandığı yeri bulabilecek mi? İşte nefes kesen o fragman.

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kililteyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü nefes kesecek. Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölümüle Çarşamba akşamı 20.00de ATVDe.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ile Nefesin sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedatın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedatın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahire nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadenizi susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefestedir. Tahirin deli fırtınasını sadece Nefesin şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylanı, Nefese kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemilin, intikam için peşinde olduğudur. Tahirin merhameti mi, Cemilin intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir