Sen Benimsin yeni dizisi Fox Tv

Sen Benimsin yeni dizisi Fox Tv Sen Benimsin dizisinin yayın tarihi belli oldu

Sen Benimsin dizisi konusu,Sen Benimsin dizisinde hangi oyuncular rol alacak, Sen Benimsin dizisi hakkında tüm haberler Yapımcılığını Pastel Filmin üstlendiği bu yılın en iddialı dizilerinden biri olan “Sen Benimsin” 19 Haziran Cuma günü FOXta başlıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Türkiyede bugüne kadar en yüksek reytingli dizilere imza atan Kudret Sabancı üstleniyor. Proje tasarımı Esin Göke ait olan ve senaristliğini Pınar Ordu ve Serdar Soydanın yaptığı iki farklı dünyanın aşkını ekranlara taşıyacak “Sen Benimsin” oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

YENİ DİZİ “SEN BENİMSİN” 19 HAZİRAN CUMA FOXTA!

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüze Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor! Dizinin müzikleri ise Kıraça ait.

Bursanın zengin ailelerinden bir olan Yenilmezlerin veliahdı Ejder (Gökhan Keser) ve annesinin baskısıyla yetişmiş, başarılı bir piyanist olan Nağmenin (Rüveyda Öksüz) ilk görüşte başlayan aşklarının çiftliğe taşınmasıyla yaşanan kaosu konu alan dizi “Sen Benimsin” 19 Haziran Cuma akşamından itibaren FOX ekranında olacak.
Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağmenin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliğine adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejderle ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağmenin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.sen-benimsin-dizisi-2Dizide Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Burak Sergen, Seda Akman, Dila Danışman, Ruhi Sarı, Esra Kızıldoğan, Buket Dereoğlu, Özgül Kavruk, Serkan Şenalp, Emine Şans Umar, Ali Tutal, Birsen Dürülü, Gizem Denizci, Burcu Tuna, Umay Anadolu, Aybars Kartal Özson, Musa Çiçek, Beste Yelken, Bekir Çiçekdemir yer alıyor!

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir