Sen şeytansın Allah seni ıslah etsin

Alişan ile Demet Akalın bugün sabah twitter’da birbirine girdi

Akalın, Alişan ile yakınlığı nedeniyle onun beraberlik yaşayıp ayrıldığı eski vokalisti Seda Önder’i işten atmış ve daha sonra Önder’le mahkemelik olmuştu. Alişan’ın twitter sayfasına yazdığı “Bazı küçük beyinliler, beyinsiz insanları parmaklarında oynatabilirler ama Allah onların ne mal olduklarını senin karşına çıkarır.

Allah’a şükür hayatım boyunca kimse için beddua etmedim. Kötü bir şey söylemedim ama sen şeytansın. Allah seni ıslah etsin. Sakin bir daha çıkma karşıma” şeklindeki tweet’lere cevap gecikmedi.
Alişan’ın sözlerini üzerine alınan Akalın, “Meğer Seda da, Çağla da (Şıkel) haklıymış. Böylelerine bizim köyde su kurnazı derler.

Beyinsiz olduğum için bir sürü insanla senin yüzünden papaz oldum! Kızı işten çıkardım! Sen istedin diye! Şimdi hayatımdan sessizce çık sessiz! Kusura bakmayın bunları bir dost zannettiğim birine yazdım! Daha da ayrıntı beklemeyin!” yazdı. Alişan, daha sonra o sözleri küstüğü ve bir daha görüşmeyi düşünmediği Akalın’a değil, 2 aydır beraber olduğu kişiye yazdığını belirtti.

Tarih: 27 Ağustos 2012 — 16:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi