Serenay Sarıkaya İkimizin Yerine için şarkı söyledi

Serenay Sarıkaya rol aldığı “İkimizin Yerine” adlı filmde unutulmaz bir sahneye imza atacak.

Yönetmenliğini Umur Turagay’ın, senaristliğini Pınar Bulut’un yaptığı; başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştığı TAFF’ın yeni filmi ‘İkimizin Yerine’ 21 Ekim’de vizyona giriyor. Hikayesi, kadrosu ve sahneleri kadar şarkılarıyla da konuşulacak olan filmin düğün sahnesi de çok konuşulacak.

Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de beğeni toplayan Serenay Sarıkaya, filmin düğün sahnesindeki ‘Vazgeçtim’ performansı büyük beğeni topladı. Şarkının eşlik ettiği düğün sahnesi, uzun yıllar unutulmayacak bir sahne olarak akıllara kazınacak.

21 Ekim’de vizyonda
Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu’nun yanı sıra Ayşegül Cengiz Akman, Sezin Bozacı ve Uğur Uzunel gibi birbirinde başarılı isimlerin yer aldığı ‘İkimizin Yerine’ 21 Ekim’de vizyona giriyor.


Filmin konusu;
Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç ‘Çiçek’, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni ‘Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir. Bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesi anlatan İkimizin Yerine, seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir