Serkan Ercan adaya neden veda etti?

Serkan Ercan adaya neden veda etti? Serkan Ercan Survivor 2016ya damga vurdu. Serkan Ercan yarışmaya veda etti. Peki Survivor Serkan Ercan neden adaya veda etti? İşte detaylar..

Serkan Ercan Survivor 2016ya veda etti. Peki Survivor Serkan Ercan neden adaya veda etti? İşte detaylar..

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Serkan Ercan kadroda yer almadı. Bir önceki gün yapılan ödül oyununda da oynayamayan Serkan alınan bilgilere göre ayağından MR çekilmesi için sağlık kuruluşuna götürülmüş. Ada konseyinde Serkan ile ilgili bir açıklama yapması beklenen Ilıcalı, Serkanın survivordan ayrılacağını söyledi. Hayranları bu durum karşısında üzüntü yaşadı. sosyal medyadan tepki yağdı.

Serkan Ercan kimdir?

Serkan Ercan 6 Haziran 1981 tarihinde İstanbulda doğmuştur. Evlidir. İstanbul ve ABD. Utah’ın başşehri Salt Lake City’de yaşamaktadır.

1.80 boyunda olan Serkan Ercan, milli dağcı ve kaya tırmanışçısıdır. 1996 yılında Kocaeli Ballıkayalar bölgesinde dağcılığa başladı. 2000-2002 yılları arasında Bulgaristanda profesyonel dağcılarla birlikte 2.5 yıl geçirdi. Ardından 5 yıl boyunca İsveç, Stockholmde yaşamaya başladı. Daha sonra da ABD. Utah’ın başşehri Salt Lake City’de yaşamaya başlamıştır.

Türkiye’de Milli Takım Dağcı kadrosundadır. Tırmanma ve bouldering konularında uzmandır. IFSC Uluslararası Rota Setter Belgesine sahiptir.

Serkan Ercan Ekim 2014 yılında TV8de ekrana gelen Ütopya programı ile tanınmıştı. Serkan Ercan Ütopyada 10 ay kalmış ve finale kadar yükselmişti.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir