Ana Sayfa Sesli Chat Sesli Chat Konuları

Sesli Chat Konuları

0
0

Sesli Chat Konuları; Kullanıcılarına ücretsiz sesli ve kameralı chat hizmeti veren web seslichat siteleri, sundukları bu hizmeti tanıtım amaçlı hemen hemen hergün anasayfalarına sesli chat konuları eklemektedirler.

Eklenilen her yeni konu ve yaptığınız sosyal ağ paylaşımları dünyanın en büyük arama motoru olan Google başta olmak üzere, Bing ve Yahoo, Youtube, Facebook, LinkEdin, Ask.Com, Twitter gibi sitelerde indexlenmektedir. Böylelikle hergün yüzmilyonlarca internet kullanıcısının giriş yaptığı bu üç sitede yapılan aramalarda sesli chat konuları internet kullanıcılarının karşısına çıkmakta ve seslichat siteleri hit kazanmaktadır.

Fakat sitenize konu eklerken dikkat etmeniz önemli hususlar vardır. İlk olarak konularınız tamamen özgün ve kaliteli olmalıdır. Al in One Seo bölümündeki Başlık, açıklama ve etiketler ile Makale etiketleriniz, Konu içerisindeki konunuzu özetleyen anahtar kelimeleriniz, konu özel alan resim link uyumu, konuyu yayınladıktan sonra Site Map güncelleme ve Ping sitelerinde sitenizi pinglemeniz sizin için bir hayli önemli hususlardır.

Değerli arkadaşlarım, emektar dostlarım görüyorumki Google’ı artık bir çoğunuz önemsiyor. Artık Google üzerindeki seo optimizyonu yapan yada yapmaya çalışan emek sahibi kardeşlerim. Bilmenizi isterimki Seo’da en önemli husus özgün ve kaliteli içerik (konu) çalışmasıdır.

Söz konusu sesli sohbet ve sesli chat olunca bu alandaki bilgilerimi sizlerle paylaşmak ve yardımcı olabilmek beni mutlu eder. Bakın yukardada bahsettiğim gibi hergün birçok site sahibi anasayfalarına onlarca konu ekliyor fakat sonuç? neredeyse hiçbiri seslisohbet, seslichat, kameralı sohbet ve seslimuhabbet gibi hit oranı yüksek anahtar kelimelerde Google aramalarında ilk on site arasında yoklar.

İlk önce kendinize bir hedef kelime belirlemelisiniz. Tavsiye edeceğim iki önemli kelime var. Birincisi seslisohbet diğeri seslichat kelimeleri. Çünki hit oranı yüksek en çok kullanıcı kazandıracak sektör temsilcisi kelimeler bu kelimelerdir. YuregininSesi.Com olarak bizim hedef kelimemiz seslisohbet kelimesidir. Google sorgulama çubuğuna seslisohbet yazıp arama yaptırdığınızda, www.yuregininsesi.Com’u ilk 6 site arasıda göreceksiniz. Bu durum bizim en önemli referansımızdır.

Düşününün isterseniz, Domain adı Yuregininsesi sesli, sohbet ve chat gibi herhangi bir anahtar kelime içermeyen bir domain nasıl oluyorda ilk sayfada kalıcı olarak kalabiliyor. Üstelik herhangi bir Backlink, Dofollow, Text Link, Hack Link, İmleme gibi çalışmalar olmadan sadece eklenilen WordPress makaleleri ile bu mümkünmü? Evet mümkün. Bilinçli ve kaliteli içerik çalışması herzaman sizi diğer sitelerden bir adım önde tutar.

Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Bu makaleyi yayınlamamın nedeni; Bilgilerimden istifade etmek isteyen sesli chat konuları sitesi sahipleri ve seo optimizasyonu’na önem veren emek sahibi insanlara yardımcı olabilmek. Makalenin sonunda msn ve telefon gibi iletişim bilgilerimi vereceğim. Günün herhangi bir saatinde arayarak yada msn adresimi ekleyerek bana ulaşabilirsiniz. Sesli chat siteleri‘nde neredeyse herkez birbirinden menfaat güder hale geldiği için bu durum canımı fevkalade sıkıyor.

O yüzden eğer emek veriyor ve Google’de yükselerek sitenizi büyütmek istiyorsanız bana ulaşın adan zeye tüm bildiklerimi ücret yada başka bir çıkar talep etmeksizin sizlerle paylacak ve profesyonel olarak kaliteli çalışma yapabilme seviyesine gelebilmeniz için gerekirse günlerce bilgi paylaşımı yapacağım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz