Sesli Chat Sesli Sohbet Platformu

Sesli Chat Sesli Sohbet Platformu; kullanıcılarına ücretsiz seslichat ve kameralı chat imkanı tanır.
Uzakta olan akrabalarınızla, sevdiklerinizle, dostlarınızla ve hatta hiç tanımadığınız kişilerle görerek ve duyarak dilersenizde yazılı olarak chat yapabilirsiniz.
Hiçbir sınırlandırmanın olmadığı aynı anda onlarca kişi ile online sesli chat, sesli sohbet yapabileceğiniz bu platformda, yeni arkadaşlıklar edinebilir, izdivaç kurabilir, yarışma yapabilir, canlı müzik dinleyebilir, genel kültürünüzü ve bilginizi geliştirebilirsiniz.
sesli ve görüntülü chat hizmeti veren benzer platformlara baktığımız zaman ya mail adresleri üzerinden yada hizmet vermekteler yada aynı anda en fazla iki kişi ile online görüntülü konuşma imkanı tanımaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı kulladnıcılar sürekyli aynı ve tanıdıkları kişiler ile chadt yaptıkları için sesli chat platformu gibi farklı platformlara yönelmektedir. çünki seslichat sitelerinde yukardada bahsettiğimiz gibi hiçbir sınırlandırma olmayıp tanımadığınız kişilerlede sohbet yapabilirsiniz.

Peki sesli chat nasıl yapılır bilginiz yokmu? o halde sizlere sesli chat kullanımı hakkında bilgi vermek istiyorum.
Sesli Sohbet Kullanımı; ilk defa giriş yapıyorsanız, yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;
1. İlk olarak anasayfadaki sesli chat girişine tıklayınız.
2. Açılan chat panelinde rumuzunuz kısmına rumuzunuzu yazarak giriş yap butonuna tıklayınız.
3. Sesli chat panelinin üst kısmında size aktivex yükle diye sarı renkte bir uyarı göreceksiniz o kısıma gelerek yükleme işlemini gerçekleştiriniz.
4. Yükleme işlemi esnasında hiçbir işlem yapmadan sadece bekleyiniz.
5. Yükleme işlemi gerçekleştikten sonra odalara sorunsuz bir şekilde bağlanacaksınız. Odalar içerisinde konuşma butonunu tıklayarak mikrofon alabilir, kamera ikonu ile kamera açabilir el ikonu ile elinizi kaldırarak mikrofon sırasına geçebilirsiniz.
Yukarda siz değerli ziyaretcilerimize sesli chat kullanımı hakkında bilgilendirme yaptık, bu bilgileri uyguladınız ve hala giremiyorsanız yada başka bir sorunla karşı karşıyaysanız iletişim bölümünden lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SesliChat Site Kuralları; Sitemiz genelinde www.yuregininsesi.com ailesi olarak seviyeli aile ortamı hakim olup ahlaki değerler ön plandadır. Her türlü küfürlü müzik, küfürlü konuşmak ve küfürlü yazışmak, cinsel içerik, bayanları taciz kesinlikle yasaktır.

SesliChat Sohbet Hedefimiz; Amacımız sizlere sunduğumuz en iyi, en kaliteli, en seviyeli ve en sorunsuz hızlı bağlantı ile seslichat sektörü temsilcisi sitelerden biri olmaktır.
Bizimle beraber olan kullanıcılarımıza, görevlilerimize ve ziyaretcilerimize tek tek teşekkür ediyor sitemizle alakalı istek, şikayet, öneri ve taleplerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz. Yorumlarınızla sizde duygu ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir