Sesli Kameralı Chat odaları

Sesli Kameralı Chat odaları; Selam arkadaşlar sizlere bugün sesli sohbet ve chat odalarımızdaki özeliklerden bahsetmek istedim.

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemizde bir çok sohbet, müzik, oyun ve eğlence odalarımız mevcuttur. Peki bunlar hangileri ve bunlarda neler yapabiliriz?

İlk oda dediğimiz türkçe play odamızdan başlayalım. Türkçe play odamızla saat 09:00 gece 01:00 saatleri arasında genelde türkçe pop müzikler çalınır tabi arada kulanıcılarımıza görede istisnalarda bulunabiliyoruz. Örneğin yabancı veya slow çalmak isteyenlerde oluyor tabi. 01:00 dan sabah 09:00 kadarda slow müzik paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Canlı müzik odamızda sadece canlı paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin şarkı ve şiir gibi amatör arkadaşlarımızla çok güzel paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Amatör dediğime bakmayın aramızda sanatçılara taş çıkartıcak arkadaşlarda çıkıyor ve işte o zaman duygu fırtınası kopuyor. Ve zeytin tarlası odamız var arkadaşlar bu oda bize özgü bi oda sitemize güzelik katan zeytin tarlası yetkililerinede burdan kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Sizlerde tanıştığınızda eminim çok seveceksiniz çünkü zeytin tarlası odasında aradığınız herşey var. Sohbet, müzik, oyun, gibi herşeyi bulabilirsiniz.

Ve sıra geldi izdivaç odamıza evet arkadaşlar izdivaç odamız adı gibi sadece izdivaç değil. Eğlencenin tam merkezi bayanlarımız bu odada erkeklerimize saç baş yoldurabiliyor traş edip camda oynatıklarını bile gördüm Evlenip boşanmalar çarşamba çarşafa dolanır diyenler.. Ve daha neler neler size tafsiye ederim kesinlikle izdivaç odasınada takılın ne kadar çok eğlendiğinizi farkedeceksiniz. Son olarak sesli chat odamız bu odamızda müzik çalmak yasaktır arkadaşlar sadece sohbet odası. Konu ortama göre herşeyden olabilir arkadaşlar aşk, iş, aş, ülkemizin ve dünyada olan biten herşeyi tartışıp görüşlerinizi paylaşabileceğiniz birşeyler öğretip birşeyler öğrenebileceğiniz bir oda. Konular çok derin aman dikkat 😀 fazla kapılmayın.

Arkadaşlar dilimin döndüğü kadar sesli chat odalarımızda olanları paylaşmaya çalıştım. Sizlerde sitemize katılıp bu ortamlarda bulunup eğlenceye eğlence katabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sohbete giriş yapmak

Add your comment

Your email address will not be published.