Ana Sayfa Sesli Chat Sesli Sohbet Bayan Arkadaş Sesli Chat Kız Arkadaş

Sesli Sohbet Bayan Arkadaş Sesli Chat Kız Arkadaş

1
0

Sesli Sohbet Bayan Arkadaş, Sesli Chat Bayan Arkadaş, Sesli Çet Kız Arkadaş, Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, sosyal hayat da ona paralel olarak internete kaymıştır. Artık sosyal medya dediğimiz dev bir sektör oluşmuştur. İnternet’in yaygınlaşması bir taraftan da yepyeni dostlukların yepyeni arkadaşlıkların sesli sohbet sayesinde oluşmasına zemin oluşturmuştur. Birçok arkadaş, sevgili hatta evli çift birbirini internet üzerinden bulmuştur. Kör buluşma dediğimiz, birbirini hiç görmemiş iki insanın buluşması, oldukça heyecan vericidir. Hiç görmediğiniz ancak çok iyi tanıdığınız birisini ilk kez göreceksinizdir. Peki bu kör buluşmaya nasıl gidilmeli ve nelere dikkat edilmelidir?
Kör buluşmalarda ilk izlenim çok önemlidir. Karşınızdaki kişiye verdiğiniz ilk izlenim belki tüm arkadaşlığınız boyunca kalıcı olacaktır. Bu bakımdan kör buluşmaya giderken mutlaka önceden hazırlık yapmalısınız. Bu hazırlıklara geçmeden önce, kör buluşma yaşamak isteyen kişilere önerim sesli sohbet siteleri dir. Bu sitelerde insanlar, birbirlerini hiç görmeden seslichat etmekte ve sanal dünyaya biraz olsun gerçeklik katmaktadırlar. Sesli sohbet siteleri sayesinde birçok bay veya bayan arkadaş edinebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken şey, bu sanal dünyanın yalancılarla dolu olduğu ve asla kimseye tam güvenmeden özel bilgilerinizi vermemelisiniz. İnternette çok fazla kredi kartı dolandırıcılığı olmaktadır. Örneğin siz sesli chat yaparken karşınızdaki kişi sizin bu tür bilgilerinize ulaşmak isterse hemen karşı koymalısınız.
Sesli sohbet siteleri sayesinde buluşacak birisini bulduktan sonra, kör buluşmaya hazırlık aşamasına geçebilirsiniz. Bu aşamada, giyiminiz çok önemlidir. Benim sizlere önerim şık ve güzel giyinmeniz yönündedir. Sık yapılan hatalardan birisi, kör buluşmalara çok resmi bir giyim tercih ederek gitmektir. Bu sizi oldukça komik bir duruma düşürecektir. Olabildiğince spor giyinmek sizi daha cool gösterir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir parametre ise, erkekler için ayakkabılardır. Kadınların erkeklerde baktıkları ilk şey saat ve ayakkabılardır. Temiz ve düzgün bir ayakkabıya sahip değilseniz, üzgünüm ki işiniz oldukça zor. Yukarıda bahsettiğim gibi diğer bir önemli aksesuar ise saattir. Saatinizin pahalı olma gibi bir zorunluluğu yoktur fakat şık olması oldukça önemlidir. Şık ve ucuz bir saat bu konuda işinizi görecektir. Son olarak, buluştuktan sonra kendinize olan güveninizi göstermeniz durumunda bu sınavı başarıyla tamamladınız demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz