Sesli Sohbet İle Yeni Tanışanlar

Sesli Sohbet İle Yeni Tanışanlar; Diyelim ki siz Sesli Sohbet tarzı sohbetlere yeni gireceksiniz. Bu tür sitelerde hiç bir bilginiz yok. O zaman sizi bu tür siteler hakkında biraz bilgi sahibi yapalım.

Sohbet siteleri, insanların bir arada topluca sohbet etmelerini sağlar. Bu sitelerde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Konular herşeyden oluşabilir. Bunu sohbet için girdiğiniz sitedeki ortama göre sohbettekiler belirler ve konuşurlar. Eğer kalıplaşmış bir seslisohbet ise girdiğiniz, o zaman zaten herkes birbirini tanıyordur ve konuşmalar samimi bir seviyede olacaktır.

Yok eğer birbirini tanımıyor ise kimse, o zaman en genel konu, slm verip almaktan sonra nerden olduğunuz, adınızın ne olduğu, kaç yaşında olduğunuz gibi sorulara cevap bulunmasıdır. Siz yeni iseniz eğer bu sorular size sorulacaktır. Eğer uzun süre aynı sohbette kalırsanız siz de yeni gelenlere aynı şeyleri sorduğunuzu farkedeceksiniz.

Sesli Sohbet ise bu bahsettiğim sohbet türünün yazılı olanıdır. Siz siteye girersiniz ve eğer hemen mikrofonu da açarsanız, yazı alanından size pek çok soru gelecek ve sizden cevaplamanız istenecektir. Klavye kullanımında sorun yaşayanlar, Sesli Sohbette mikrofon ile sorunlarını çok daha kolay bir şekilde anlatabilirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi