Ana Sayfa Sesli Sohbet Sesli Sohbet Kanalları

Sesli Sohbet Kanalları

2
0

Sesli sohbet kanalları; Kullanıcılarına ücretsiz sesli, yazılı ve kameralı konuşma imkanı tanıyan sitelerdir. Seslisohbet; iki yada daha fazla kişinin bir web sitesi üzerinden kamera ve mikrofonlarını kullanarak gerçekleştirdikleri iletişim şekline denir.
Bu hizmeti sunan siteye ise sesli yada kameralı sohbet sitesi denir.
İnsanların uzakta olan akrabalarını, arkadaşlarını ve dostlarını tıpkı yanındaymış gibi görerek sesli sohbet etmelerini sağlayan bu siteler aynı zamanda yanlızlık çeken insanlar içinde birebirdir.

Örneğin Google Talk, Messenger, Yahoo, Skype gibi sesli sohbet kanalları’na baktığımız zaman bu platformlarda insanların iletişim kurdukları kişiler sadece tanıdıkları insanlardan oluşmaktadır.
Çünki bu tür iletişim sistemlerinde bir kullanıcı ile sesli kameralı sohbet ederek iletişim kurmak istiyorsanız o kişinin ya mail hesabı sizde olmalı yada kişi listenizde ekli olabilmesi için sizin mail hesabınızın o kişide olması lazım.

Dolayısıyla birebir tanışıyor olmalı ve samimi olmalısınız.
Aksi taktirde insanlar tanımadıkları ve istemedikleri kişileri adreslerine eklemezler.
Ayrıca bu bahsettiğimiz platformlarda bu engelleri geçip sesli kameralı sohbete başlasanız dahi sistemden dolayı aynı anda sadece iki kişinin görüntülü konuşma yapabildiğinin farkına varacaksınız.

İşte tam bu noktada sesli sohbet siteleri’nin önemi ortaya çıkıyor.
Çünki sesli chat sitelerinde sesli görüntülü chat yapabilmek için karşınızdaki kişileri tanımanız gerekmediği gibi aynı anda dilediğiniz kadar kişi ile çoklu olarak seslisohbet edebilirsiniz.
Kulağa nekadar ehoş geliyor değilmi?
Hiçbir sınırlama yok… Üstelik tamamen ücretsiz.
Düşünsenize.. Dünyanın heryerinden giriş yapan kullanıcılarla sesli sohbet odalarında sesli görüntülü konuşmak, yarışmalara katılmak, izdivaç kurmak, hit mp3 dinlemek, canlı müzik ve şiir gecelerine katılmak..
Daha ne istiyorsunki? aradığın herşey www.yuregininsesi.com da tıkla gel sende eğlenceye başla!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz