Sesli sohbet artık dünyada vazgecilmez görüntülü sohbet sitesi oldu. Sesli sohbet üzerine belki onlarca server yazıldı ama en kullanıslı olanı speakychat serveri üzerindeki odalar sesli sohbet artık tüm dünyada avrupadaki karsılığı “speakychat” olan türkiyede de etkin İrc serverlerini de sollayan kamerali sesli sohbet sitesi cok yakında çıkaracağı yep yeni yazılımları ile sizleri şaşırtacak.

Artık sesli sohbet yaparken görüntünün ve sesin kalitesini görüceksiniz. Gerek odaların alacağı kullanıcı kapasitesi gerek sohbet arka planı genişliği herşey simdikinden daha farklı olacak. Sizler sitede sesli sohbet yaparken bizler de boş durmuyoruz.Sizlere elimizden geldiğince daha güzel hizmetler sunabilmek için yuregininsesi ailesi olarak Site içeriğine binlerce konu binlerce başlık giriyoruz. Artık aradığınız her kategoriyi bulabileceksiniz.

Sesli sohbet’in Diğer Sohbetlere Göre Avantajları

Kamerali Sesli sohbet etmeyi tercih ederseniz, sohbet ortamında bulunan herkesin mikrofon açıp konuştuğunu duyacaksınız. Ve bunun size bir takım avantajları olacaktır diğer sohbetlere bakılarak.

Bu avantajlarda en önemlisi nedir diye soracak olursanız: İnternet ortamında birbirine aşık olan insan sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hatta olay sadece aşık olmakla da kalmamakta, görüşmeler ve evlenmeler de haberler sayesinde sık sık gündeme glemektedir. Bu tür aşk olaylarını kullanıp da insanlarla dalga geçen kişiler de vardır internet ortamında.

Bu dalgaların boyutları sürekli değişebilse de: bir erkeğin kız taklidi yapıp, kendisine bir kız nicki alarak, en yakın arkadaşını işletmesi bile sıkça görülen bir olaydır. Ve bu durumda, bu şekilde davranan kişiler, karşılarındakinin duygu durumunu hiç dikkate almazlar. Belki de sizin de aşık olduğunuz kişi, en yakın arkadaşınızdır.

Ancak sesli sohbet’te böyle bir durum söz konusu değildir. Bir erkek kız nicki bile almış olsa, mikrofonunu açtığında siz onun sesinden kız mı yoksa erkek mi olduğunu anlayabilirsiniz. Ve bu şekilde de sesli sohbet sayesinde kendi cinsinizden birine aşık olmamış olursunuz ve duygularınız incinmemiş olur.

Sesli sohbet odalarına bağlanmak için alt taraftaki giriş resmine tıklayın iyi eglenceler

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir