Sevda Kuşun Kanadında dizisi TRT 1

Sevda Kuşun Kanadında dizisi TRT’nin iddialı dönem dizisinin çekimleri sürüyor..İşte ünlü isimlerin olduğu oyuncu kadrosu

Sevda Kuşun Kanadında dizisinin konusu? Sevda Kuşun Kanadında hangi oyuncular rol alıyor? Sevda Kuşun Kanadında hakkında tüm haberler…

Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Deniz Baysal, Murat Ünalmış, Yavuz Bingöl, İlker Kızmaz, Müge Boz, Uluç Bayraktar gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizinin çekimleri başladı. Sevda Kuşun Kanadında dizisi Mart ayında TRT 1 ekranlarında olacak.

Gelen son haberlere göre ise diziye yeni katılan isimler de mevcut. O Ses Türkiye yarışmasıyla ünlenen ve son olarak Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol alan Erkam Aydar da Sevda Kuşun Kanatları’nda dizisi kadrosunda. Son olarak Yaz’ın Öyküsü dizisinde rol alan Tolga Ortancıl, son olarak Benim İçin Üzülme dizisinde rol alan Timur Ölkebaş, son olarak Emanet dizisinde rol alan Ercan Özdal, son olarak Seddülbahir 32 Saat dizisinde rol alan Şakir Güler ve Alper Köymen dizinin kadrosunda yer alacak diğer isimler oldular. Sevda Kuşun Kanadında Mart’ta Trt 1’de.

SEVDA KUŞUN KANADINDA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

70’li senelerde geçen ve bir imkânsız denilen aşk hikayesini anlatacak. Dizinin arka fonunda ise dönemin siyaseti anlatılacak. Sevda Kuşun Kanadında dizisi çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Dizinin TRT 1’de hangi gün ve ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli olmadı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir