16 milyon farklı renk seçeneği ve yüzde 50 daha fazla ışık miktarı ile yeni armatürler içeren Philips LivingColors serisi, ışığının rengiyle aşkı anlatmaya yardımcı oluyor.

Kendi stilini yaratmaktan hoşlananlar için tasarlanan LivingColors, Sevgililer Günü’nü evde geçirecekler için akşam yemeğini pembe bir ışıkla daha romantik bir hale getirebilir, soğuk kış günlerinde altın sarı ışıkla çok daha sıcak bir atmosfer sağlayabilir. LivingColors serisi ile renkler o anki ruh haline göre ayarlayabiliyor, evde bile olsa Sevgililer Günü’ne renk katılabiiyor.

Yeni LivingColors armatürler  

İç mekanlarda şaşırtıcı efektler elde etmeyi sağlayan LivingColors, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen yeni armatürleri ile yerdeki, masadaki ya da raflardaki geleneksel yerlerinden kurtularak yepyeni alanlarda hayat buluyor. Ambiyans yaratırken sınırsız özgürlük sağlayan ürünler, duvarda, tavanda ya da ayaklı standı sayesinde oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcıların yaşam ortamlarını kişiselleştirmesini kolaylaştıran bir fonksiyonellik ve esneklik dengesi gözetilerek geliştirilen yeni armatürler arasında kısa ve uzun lambader, bir duvar ve bir de tavan lambası bulunuyor.

Philips LivingColors armatür grubuna 350 TL – 450TL fiyat aralığında, ikinci nesil LivingColors ürünlerine 290 TL’ye Philips shoplar, elektro marketler ve yetkili bayilerden sahip olunabiliyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir