Sevilla Real Madrid Maçını Canlı izle

Sevilla Real Madrid Maçı Canlı izle Sevilla Real Madrid Maçı Seyret Sevilla Real Madrid Maçını Canlı izle Sevilla Real Madrid Canlı izle Sevilla Real Madrid Maçını izle

Öncelikle şunu belirtelim; Real Madrid, Sevilla karşısında puan kaybeder; Barcelona Nou Camp’ta Espanyol’u yenerse Barcelona bitime üç hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek.

Real Madrid tabii ki Barcelona’nın bir hafta içerisinde iki büyük zafer yaşamasını engellemek isteyecektir. Ligde hedef kalmasa da Mourinho’nun son ana kadar şampiyonluk yarışının içerisinde olmak isteyeceğini düşünüyorum…

Haftaarası Şampiyonlar Ligi’ne veda eden Real Madrid’de ciddi bir moral ve motivasyon kaybının olması muhtemel… Sevilla ise UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak için büyük bir mücadele veriyor ve özellikle Almeira karşısında sergilenen aktif futbol Endülüs temsilcisinin ne derece formda olduğunu gözler önüne serdi.

İki takımın da oyun yapısı ve skor gücünü etkileyebilecek oyuncularını gözönüne aldığımız da bol gollü bir karşılaşmanın bizleri beklediğini öngörebiliriz.

* Sevilla son 7 maçta 1 kez kaybetti (4G-2B).

* Sevilla evinde son 5 maçının 4’ünü kazandı (1B).

* Sevilla’nın son 10 maçının 5’i ALT, 5’i ÜST bitti.

* Real Madrid son 6 deplasman maçının 5’ini kazandı (1B).

* Real Madrid’in son 7 maçının 5’i ALT bitti.

* Sevilla ile Real Madrid arasındaki son 3 maç ALT, önceki 5 maç ise ÜST bitti.

* Real Madrid son 4 maçta Sevilla’yı yendi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir