Ana Sayfa Genel Haberler Seviyor Sevmiyor 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Seviyor Sevmiyor 1. bölüm fragmanı yayınlandı

1
0

Seviyor Sevmiyor 1. bölüm fragmanı yayınlandı ATV yaza bomba gibi girecek. Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan gibi oyuncuların yer aldığı Seviyor Sevmiyor 15 Haziranda başlayacak. Merakla beklenen Seviyor Sevmiyor 1. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili detaylar

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı, İpek Tenolcay ‘ın oynadıkları Seviyor Sevmiyor , izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Çekimleri devam eden dizinin ilk fragmanı yayınlandı. İşte Seviyor Sevmiyor 1. bölüm fragmanı.

ATVnin yeni dizisi Seviyor Sevmiyorda karmaşıklaşan aşk oyunları ve ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazdığı dizi Haziran ATV’de izleyicileriyle buluşacak.

SEVİYOR SEVMİYOR 1. BÖLÜM FRAGMANI

SEVİYOR SEVMİYOR TANITIM FRAGMANI

Çocukluk aşkı olan bir çift yıllar sonra bir araya gelirse.

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerikaya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz